iMEC

Що таке iMEC?

Сутність проблеми.

iMEC — це інтелектуальний контролер для однофазних та трифазних асинхронних двигунів, що дозволяє економити до 50% електроенергії та підвищувати продуктивність та надійність електрообладнання.
Асинхронні електродвигуни (АД) є найбільшими споживачами електроенергії у всьому світі. Їхня частка у світомому електроспоживанні становить понад 40%, вони широко використовуються як в комерційному, так і в промисловому виробництві.
Проте електродвигунам не вистачає “інтелекту” для вирішення двох ключових проблем, які призводять до надмірних витрат енергії АД та передчасного зношення електроустаткування:
Обладнання з фіксованою швидкістю обертання ротора двигуна, такі як ескалатори, не може впливати на вихідний крутний момент таким чином, щоб реагувати на зміну навантаження, що призводить до споживання надлишкової електроенергії.
Під час запуску двигун розвиває більший крутний момент, ніж потрібно при повній швидкості. Це раптове підвищення струму (пусковий струм, що перевищує номінальний в 6-8 разів) може призвести до механічного руйнування та зниження енергетичних показників обладнання. Для уникнення проблем, пов’язаних із запуском, часто двигуни залишають працювати безперервно, навіть коли вони не використовуються, що призводить до надмірної витрати електроенергії.

Рішення.
iMEC можуть бути застосовані для обладнання з фіксованою швидкістю, динамічно регулювати вихідний крутний момент для задоволення вимог навантаження без зміни швидкості обертання ротора двигуна. Це призводить до суттєвої економії електроенергії та ідеально підходить для такого обладнання, як ескалатори, а також для іншої техніки з низьким навантаженням протягом тривалого часу (коли електроустаткування завантажене менше, ніж на 60%).
iMEC забезпечує рівне, безступінчасте прискорення (плавний пуск) двигунів, що вирішує проблему, пов’язану з пусковими струмами. Це значно зменшує зношення обладнання і допомагає уникати штрафних платежів під час пікового електроспоживання. За допомогою контрольованого пуску Ваші двигуни можуть бути вимкнені без ризику повторного запуску, при цьому iMEC можуть бути запрограмовані для виконання даної функції автоматично. Автоматичне виключення забезпечує 100% економію енергії.
 

Основні переваги iMEC:

- Підходить для більшості двигунів.

- Знижує витрати на тепло, шум та вібрацію АД.

- Збільшує термін служби обладнання та скорочує час на його обслуговування.

- Підвищує коефіцієнт потужності.

- Забезпечує плавний пуск/плавну зупинку АД.

- Зниження споживання енергії до 50%.

- Розроблено та вироблено у Великобританії.

- Контроль електроспоживання/продуктивності.

Як це працює?

Українська
 Tags
 

Техпідтримка

 

Кабінет клієнта

 

Вхід

 

 

Разработка сайта - Пять Пика Ру